| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Πιστοποίηση | RoHS |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Πιστοποίηση | RoHS |