| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-111211 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥6,200.05-6,896.54 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 12 κιλά |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95 lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Συσκευή | Κουζίνα, εστιατόριο, τραπεζαρία, διάδρομος |
| Λειτουργία | Φωτισμός δωματίου |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι + ξύλινο πλαίσιο |
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-111211 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥6,200.05-6,896.54 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 12 κιλά |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95 lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Συσκευή | Κουζίνα, εστιατόριο, τραπεζαρία, διάδρομος |
| Λειτουργία | Φωτισμός δωματίου |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι + ξύλινο πλαίσιο |