| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-13922 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,379.26 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο με χρυσό φινίρισμα |
| Εγγύηση | Συνολική περίοδος 3 ετών |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED υψηλής απόδοσης |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Πρωταθλήματα Κρυστάλλου |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YM-13922 |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Επιλογές προσαρμογής | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |
| Φωτεινή ροή | 95 lm/W |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-13922 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,379.26 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο με χρυσό φινίρισμα |
| Εγγύηση | Συνολική περίοδος 3 ετών |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED υψηλής απόδοσης |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Πρωταθλήματα Κρυστάλλου |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YM-13922 |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Επιλογές προσαρμογής | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |
| Φωτεινή ροή | 95 lm/W |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |