| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00562 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥10,069.04-10,344.90 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-240V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 35 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Γωνία δέσμης | 270° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό, λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 90 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00562 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥10,069.04-10,344.90 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-240V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 35 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Γωνία δέσμης | 270° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό, λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 90 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |