| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YM008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥686.01-895.05 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 60,6 kg |
| Γωνία δέσμης | 180° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 80 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YM008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥686.01-895.05 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 60,6 kg |
| Γωνία δέσμης | 180° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 80 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |