| Αριθμός μοντέλου: | YH-7221500 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199-299 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό), 3500K (ζεστό λευκό), 5000K (ηλιοφάνεια), 6000K (ηλιοφάνεια συναγερμός), 4100K (ουδέτερο λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Πηγή φωτός | LED |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Τύπος βάσης | Ε10, Ε11, Ε14, Ε17 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 75 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-7221500 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199-299 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό), 3500K (ζεστό λευκό), 5000K (ηλιοφάνεια), 6000K (ηλιοφάνεια συναγερμός), 4100K (ουδέτερο λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Πηγή φωτός | LED |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Τύπος βάσης | Ε10, Ε11, Ε14, Ε17 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 75 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |