| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-1151516 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδερο με Μεταλλικές Προδιαγραφές |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, σαλόνι, εσωτερικοί χώροι |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο OEM/ODM) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή Απόδοση | 80 lm/w |
| Φωτεινή ροή | 500 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE, SAA, FCC |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-1151516 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδερο με Μεταλλικές Προδιαγραφές |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, σαλόνι, εσωτερικοί χώροι |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο OEM/ODM) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή Απόδοση | 80 lm/w |
| Φωτεινή ροή | 500 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE, SAA, FCC |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |