| Ονομασία μάρκας: | yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | yh-f-8132 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $399.99-499.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Πηγή φωτός | LED |
| Στυλ σχεδιασμού | Φάρμα |
| Αριθμός μοντέλου | yh-f-8132 |
| Ονομασία μάρκας | Γιάοου |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 115 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 1500 lm |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, CCC, RoHS |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Ονομασία μάρκας: | yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | yh-f-8132 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $399.99-499.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Πηγή φωτός | LED |
| Στυλ σχεδιασμού | Φάρμα |
| Αριθμός μοντέλου | yh-f-8132 |
| Ονομασία μάρκας | Γιάοου |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 115 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 1500 lm |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, CCC, RoHS |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |