| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH- 1146-1T |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299-399 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή | 900 lm |
| Λευκή Απόδοση | 85 lm/w |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 100 × 75 × 85 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 17 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH- 1146-1T |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299-399 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή | 900 lm |
| Λευκή Απόδοση | 85 lm/w |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 100 × 75 × 85 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 17 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Εγγύηση | 3 έτη |