| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-169.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YH-11151207 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Ελαφρύ χρώμα | Ζεστό Λευκό Φως |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις που ασχολούνται με χονδρικό εμπόριο, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-169.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YH-11151207 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Ελαφρύ χρώμα | Ζεστό Λευκό Φως |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις που ασχολούνται με χονδρικό εμπόριο, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων.