| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11151155 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM Custom Vintage Design Indoor LED Desk Lamp με στερεή κατασκευή από χαλκό με σύγχρονο στυλ σώματος χαλκού.Αυτό το κομψό φως ανάγνωσης συνδυάζει αρχαία αισθητική με σύγχρονη λειτουργικότητα.
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Φωτεινή ροή | 900 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Βάρος του προϊόντος | 3 κιλά |
Ιδανικό για καθιστικά, ξενοδοχεία, σπίτια και εσωτερικές εφαρμογές διακοσμητικού φωτισμού.
Η Yihao Lighting είναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων με σύγχρονες γραμμές παραγωγής και ισχυρές τεχνικές δυνατότητες.
Είμαστε μια βιομηχανία και εμπορική εταιρεία. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο μας που βρίσκεται στην πόλη Fenggang, πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα. Από το διεθνές αεροδρόμιο Shenzhen Bao'an,Πάρτε τον αυτοκινητόδρομο Shenhai για το Urban ZhiguΣτην πόλη Φενγκγκάνγκ, παρέχουμε υπηρεσίες παραλαβής για τους επισκέπτες.
Χαιρετίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και έλεγχο ποιότητας.
Το τμήμα μηχανικών μας απασχολεί 8-10 επαγγελματίες με ισχυρές δυνατότητες Ε&Α. Συνεχίζουμε τακτικά να ενσωματώνουμε τα σχόλια των πελατών για βελτιώσεις προϊόντων και νέες εξελίξεις.
Η ποιότητα είναι η προτεραιότητά μας. Εφαρμόζουμε ολοκληρωμένα μέτρα ελέγχου ποιότητας σε όλη τη διαδικασία παραγωγής, από την αρχή μέχρι το τέλος.
Παρέχουμε εξατομικευμένες υπηρεσίες για εργοστάσια, χονδρεμπόρους, αγοραστές, διανομείς και μηχανικούς.Το τμήμα καταγγελιών πελατών μας εξασφαλίζει την ταχεία επίλυση τυχόν προβλημάτων εξυπηρέτησης μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφώνου..
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11151155 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM Custom Vintage Design Indoor LED Desk Lamp με στερεή κατασκευή από χαλκό με σύγχρονο στυλ σώματος χαλκού.Αυτό το κομψό φως ανάγνωσης συνδυάζει αρχαία αισθητική με σύγχρονη λειτουργικότητα.
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Φωτεινή ροή | 900 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Βάρος του προϊόντος | 3 κιλά |
Ιδανικό για καθιστικά, ξενοδοχεία, σπίτια και εσωτερικές εφαρμογές διακοσμητικού φωτισμού.
Η Yihao Lighting είναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων με σύγχρονες γραμμές παραγωγής και ισχυρές τεχνικές δυνατότητες.
Είμαστε μια βιομηχανία και εμπορική εταιρεία. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο μας που βρίσκεται στην πόλη Fenggang, πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα. Από το διεθνές αεροδρόμιο Shenzhen Bao'an,Πάρτε τον αυτοκινητόδρομο Shenhai για το Urban ZhiguΣτην πόλη Φενγκγκάνγκ, παρέχουμε υπηρεσίες παραλαβής για τους επισκέπτες.
Χαιρετίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και έλεγχο ποιότητας.
Το τμήμα μηχανικών μας απασχολεί 8-10 επαγγελματίες με ισχυρές δυνατότητες Ε&Α. Συνεχίζουμε τακτικά να ενσωματώνουμε τα σχόλια των πελατών για βελτιώσεις προϊόντων και νέες εξελίξεις.
Η ποιότητα είναι η προτεραιότητά μας. Εφαρμόζουμε ολοκληρωμένα μέτρα ελέγχου ποιότητας σε όλη τη διαδικασία παραγωγής, από την αρχή μέχρι το τέλος.
Παρέχουμε εξατομικευμένες υπηρεσίες για εργοστάσια, χονδρεμπόρους, αγοραστές, διανομείς και μηχανικούς.Το τμήμα καταγγελιών πελατών μας εξασφαλίζει την ταχεία επίλυση τυχόν προβλημάτων εξυπηρέτησης μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφώνου..