| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (απαλό ζεστό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λάμπας | Χαλκός |
| Υλικό σκιάς | Υφασμα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση βολβού | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τροφοδοτικό | Αλλος |
| Υποστήριξη Dimmer | Ναί |
| Εγγύηση | 3 ετών |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονος |
| Αριθμός μοντέλου | YH-12811746 |
| Επωνυμία | YH |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Γκουανγκντόνγκ |
| Εφαρμογή | Καθιστικό |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | 80 |
| DIY | Ναί |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 85 lm/w |
| Λαμπτήρας Φωτεινής ροής | 900 lm |
| Μεγέθη λαμπτήρων | Μέσο |
| Διάρκεια ζωής | 30.000 Ώρες |
| Βάρος προϊόντος | 4 κιλά |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που δεσμεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Έχουμε έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων και μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ. Με ένα πλήρες δίκτυο υπερπόντιων υπηρεσιών που περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Pleasanton των ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, logistics και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (απαλό ζεστό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λάμπας | Χαλκός |
| Υλικό σκιάς | Υφασμα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση βολβού | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τροφοδοτικό | Αλλος |
| Υποστήριξη Dimmer | Ναί |
| Εγγύηση | 3 ετών |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονος |
| Αριθμός μοντέλου | YH-12811746 |
| Επωνυμία | YH |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα, Γκουανγκντόνγκ |
| Εφαρμογή | Καθιστικό |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | 80 |
| DIY | Ναί |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 85 lm/w |
| Λαμπτήρας Φωτεινής ροής | 900 lm |
| Μεγέθη λαμπτήρων | Μέσο |
| Διάρκεια ζωής | 30.000 Ώρες |
| Βάρος προϊόντος | 4 κιλά |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που δεσμεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Έχουμε έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων και μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ. Με ένα πλήρες δίκτυο υπερπόντιων υπηρεσιών που περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Pleasanton των ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, logistics και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής και ανάπτυξης νέων προϊόντων.