| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12871709 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,375.46-2,063.22 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27, Ε26, Ε12, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 4 κιλά |
| Τύπος | Διακοσμητική λάμπα τραπεζιού |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Ειδικότητα | Ελαστικός |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12871709 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥1,375.46-2,063.22 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27, Ε26, Ε12, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 4 κιλά |
| Τύπος | Διακοσμητική λάμπα τραπεζιού |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Ειδικότητα | Ελαστικός |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |