| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27, Ε12, Ε26, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 4 κιλά |
| Τύπος | Διακοσμητική λάμπα τραπεζιού |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Τροποποιημένο | 1 PCS |
| Ειδικότητα | Λειτουργίες φωτισμού |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Υπηρεσία σχεδιασμού | Υπηρεσία OEM ODM |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.προσφέρουμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει αποθήκες εφοδιαστικής και κέντρα υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.,παραγωγή, εφοδιαστική και μεταπωλητική υποστήριξη πελατών χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27, Ε12, Ε26, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 900 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 4 κιλά |
| Τύπος | Διακοσμητική λάμπα τραπεζιού |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Τροποποιημένο | 1 PCS |
| Ειδικότητα | Λειτουργίες φωτισμού |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Υπηρεσία σχεδιασμού | Υπηρεσία OEM ODM |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.προσφέρουμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει αποθήκες εφοδιαστικής και κέντρα υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.,παραγωγή, εφοδιαστική και μεταπωλητική υποστήριξη πελατών χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης προϊόντων.