| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299.99-999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Διάσταση προϊόντος | 48DIA x 60OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 120 x 120 x 50 cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $299.99-999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Διάσταση προϊόντος | 48DIA x 60OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 120 x 120 x 50 cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |