| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-32891522 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199.99-599.99 |
Το Yihao Modern Luxury Crystal Chandelier συνδυάζει την αισθητική της παλιάς φάρμα με τον σύγχρονο σχεδιασμό, με κατασκευή από χαλκό και γυάλινα στοιχεία για κομψές λύσεις φωτισμού εσωτερικών χώρων.
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλκινο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Πιστοποίηση | CE UL |
Ιδανικό για ξενοδοχεία, σαλόνια, βίλες, μεγάλα κλαμπ και διάφορους οικιακούς και εμπορικούς χώρους που απαιτούν κομψό φωτισμό περιβάλλοντος.
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο φωτισμού.προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμούΤο διεθνές δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει κέντρα logistics στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-32891522 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199.99-599.99 |
Το Yihao Modern Luxury Crystal Chandelier συνδυάζει την αισθητική της παλιάς φάρμα με τον σύγχρονο σχεδιασμό, με κατασκευή από χαλκό και γυάλινα στοιχεία για κομψές λύσεις φωτισμού εσωτερικών χώρων.
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλκινο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Πιστοποίηση | CE UL |
Ιδανικό για ξενοδοχεία, σαλόνια, βίλες, μεγάλα κλαμπ και διάφορους οικιακούς και εμπορικούς χώρους που απαιτούν κομψό φωτισμό περιβάλλοντος.
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο φωτισμού.προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμούΤο διεθνές δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει κέντρα logistics στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.