| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1804 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $799-999 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στην οροφή |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 24 DIA x 72 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 120*50*60cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού του έργου |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1804 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $799-999 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στην οροφή |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 24 DIA x 72 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 120*50*60cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού του έργου |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |