| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1812 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $699-899 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Διάσταση προϊόντος | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1812 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $699-899 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Διάσταση προϊόντος | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |