| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | SL 5812BZ-L |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500 K (Ζεστό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χαλκός |
| Εγγύηση | 5 ετών |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος προϊόντος | 10 κιλά |
| Υποστήριξη Dimmer | Ναί |
| Αριθμός μοντέλου | SL 5812BZ-L |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εφιππος |
| Λαμπτήρας Φωτεινής ροής | 120 λμ |
| Διάρκεια ζωής | 36000 Ώρες |
| Υπηρεσία Λύσεων Φωτισμού | Σχεδιασμός Φωτισμού και Κυκλωμάτων |
| Όνομα προϊόντος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Στυλ | Μοντέρνα Απλή Πολυτέλεια |
| Λέξη-κλειδί | Μοντέρνος Φωτισμός Εσωτερικών Χώρων |
| Συσκευασία | Αφρός + Χαρτοκιβώτιο |
| Πιστοποίηση | CE UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που δεσμεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα. Διατηρούμε ισχυρή τεχνική τεχνογνωσία με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων κέντρων αποθήκευσης logistics και κέντρων εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM. Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, logistics και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
Φωτίστε τον κόσμο σας, Φωτίστε το σπίτι μας!
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | SL 5812BZ-L |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500 K (Ζεστό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χαλκός |
| Εγγύηση | 5 ετών |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος προϊόντος | 10 κιλά |
| Υποστήριξη Dimmer | Ναί |
| Αριθμός μοντέλου | SL 5812BZ-L |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εφιππος |
| Λαμπτήρας Φωτεινής ροής | 120 λμ |
| Διάρκεια ζωής | 36000 Ώρες |
| Υπηρεσία Λύσεων Φωτισμού | Σχεδιασμός Φωτισμού και Κυκλωμάτων |
| Όνομα προϊόντος | Κρεμαστά φωτάκια |
| Στυλ | Μοντέρνα Απλή Πολυτέλεια |
| Λέξη-κλειδί | Μοντέρνος Φωτισμός Εσωτερικών Χώρων |
| Συσκευασία | Αφρός + Χαρτοκιβώτιο |
| Πιστοποίηση | CE UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που δεσμεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα. Διατηρούμε ισχυρή τεχνική τεχνογνωσία με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων κέντρων αποθήκευσης logistics και κέντρων εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM. Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, logistics και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
Φωτίστε τον κόσμο σας, Φωτίστε το σπίτι μας!