| Αριθμός μοντέλου: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΟΒ 5455AI/EBO-L |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 120 lm |
| Εποχή ζωής | 36,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | Τελωνειακό/άλλα |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει πολλές σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό, υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις που ασχολούνται με χονδρικό εμπόριο, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων.
| Αριθμός μοντέλου: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΟΒ 5455AI/EBO-L |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 120 lm |
| Εποχή ζωής | 36,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | Τελωνειακό/άλλα |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει πολλές σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό, υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις που ασχολούνται με χονδρικό εμπόριο, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων.