| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,899.88-1,999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 18 DIA x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50*50*60cm |
| ΑΠ/Ctn | 0.4 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,899.88-1,999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 18 DIA x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50*50*60cm |
| ΑΠ/Ctn | 0.4 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |