| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-799 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Γυαλί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V (± 10%) |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 6 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό, μαύρο |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Τύπος προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Χρήση | Διακοσμητικό φωτισμό ξενοδοχείων, σπιτιών |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-799 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Γυαλί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V (± 10%) |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 6 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό, μαύρο |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Τύπος προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Χρήση | Διακοσμητικό φωτισμό ξενοδοχείων, σπιτιών |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Πιστοποίηση | CE, UL |