| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1767 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-299 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Διάσταση προϊόντος | 17.25 διάμετρος x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50*50*60cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1767 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-299 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Διάσταση προϊόντος | 17.25 διάμετρος x 60 OAH |
| Διάσταση συσκευασίας | 50*50*60cm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.