| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στην οροφή |
| Επιλογές σχήματος | Οβάλ, στρογγυλό |
| Χρώματα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Προσαρμογή | - Όχι, όχι. |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Μέγεθος προϊόντος | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Μέγεθος συσκευασίας | 50 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στην οροφή |
| Επιλογές σχήματος | Οβάλ, στρογγυλό |
| Χρώματα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Προσαρμογή | - Όχι, όχι. |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Μέγεθος προϊόντος | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Μέγεθος συσκευασίας | 50 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |