| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2222 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 60W x 16D x 60 OAH |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μεταπώλησης για πελάτες χονδρικής, λιανικής πώλησης και OEM / ODM σε όλο τον κόσμο.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2222 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 60 Ra |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 60W x 16D x 60 OAH |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μεταπώλησης για πελάτες χονδρικής, λιανικής πώλησης και OEM / ODM σε όλο τον κόσμο.