| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €423.36-508.20 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | Άλλα |
| Βάρος του προϊόντος | 7 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 1000 ώρες |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Μέγεθος συσκευασίας | 115*115*90 εκατοστά |
| Ετικέτα ισχύος | Οικιακή παρασκευή |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Σχήμα προϊόντος | Μακρύ |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Συσκευή | Σπέρμα+Καρτόνι+Δεντρικό πλαίσιο |
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €423.36-508.20 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | Άλλα |
| Βάρος του προϊόντος | 7 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 1000 ώρες |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Μέγεθος συσκευασίας | 115*115*90 εκατοστά |
| Ετικέτα ισχύος | Οικιακή παρασκευή |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Σχήμα προϊόντος | Μακρύ |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτισμοί παρακώλυσης |
| Συσκευή | Σπέρμα+Καρτόνι+Δεντρικό πλαίσιο |