| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1009 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 12 956,56-16 199,75 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | yhaowo-1009 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 110 × 110 × 95 εκατοστά |
| Στυλ | Αμερικανικό στυλ |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1009 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 12 956,56-16 199,75 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | yhaowo-1009 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 110 × 110 × 95 εκατοστά |
| Στυλ | Αμερικανικό στυλ |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |