| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAWO-1001 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 10 225,63-11 879,49 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAWO-1001 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | D91cm |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAWO-1001 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 10 225,63-11 879,49 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAWO-1001 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | D91cm |