| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | γεια σου-1010 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 23 788,82-27 064,44 |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Βάρος του προϊόντος | 85 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1006 |
| Χρώμα σώματος | Κρυστάλλιο |
| Προσαρμογή | Ναι (DIY) |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Μονάδες ανά κουτί | 1 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Λύσεις φωτισμού | Εγκατάσταση του έργου |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Βάση λαμπτήρα | LED |
| Λογογραφία/Γραφικό σχέδιο | Τυποποίηση με λέιζερ |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | γεια σου-1010 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R 23 788,82-27 064,44 |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Βάρος του προϊόντος | 85 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1006 |
| Χρώμα σώματος | Κρυστάλλιο |
| Προσαρμογή | Ναι (DIY) |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Μονάδες ανά κουτί | 1 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Λύσεις φωτισμού | Εγκατάσταση του έργου |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Βάση λαμπτήρα | LED |
| Λογογραφία/Γραφικό σχέδιο | Τυποποίηση με λέιζερ |