| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | γεια σου-1010 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,467-1,669 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | YIHAWO-1010 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | γεια σου-1010 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,467-1,669 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | YIHAWO-1010 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Εγγύηση | 3 έτη |