| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,590-1,890 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1008 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Ειδικότητα | Καθαρά χειροποίητα |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 115 × 115 × 95 εκατοστά |
| Πιστοποιητικά/Καρτόνι | 1 |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Σχήμα | Ακανόνιστος |
| Στυλ | Αμερικανικό στυλ |
| Βασικό υλικό | Χάλκινο + Κρυστάλλινο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Χρήση | Διακόσμηση φωτισμού για το σπίτι |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |
| Κατάλληλο για: | Κοιτώριο, καθιστικό, εσωτερικό |
| Συσκευή | Γραφείο, σπίτι, εργαστήριο, σούπερ μάρκετ, σπίτι |
| Μέγεθος | Αίτημα του πελάτη |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $1,590-1,890 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1008 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Ειδικότητα | Καθαρά χειροποίητα |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 115 × 115 × 95 εκατοστά |
| Πιστοποιητικά/Καρτόνι | 1 |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Σχήμα | Ακανόνιστος |
| Στυλ | Αμερικανικό στυλ |
| Βασικό υλικό | Χάλκινο + Κρυστάλλινο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Χρήση | Διακόσμηση φωτισμού για το σπίτι |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |
| Κατάλληλο για: | Κοιτώριο, καθιστικό, εσωτερικό |
| Συσκευή | Γραφείο, σπίτι, εργαστήριο, σούπερ μάρκετ, σπίτι |
| Μέγεθος | Αίτημα του πελάτη |