| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00566 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $899-999 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τεχνολογία | 110V-240V |
| Πηγή φωτός | LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Όχι, όχι. |
| Αριθμός μοντέλου | Γιχαόου-00566 |
| Ονομασία μάρκας | Γιάοου |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Εστιατόριο, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Βάση λαμπτήρα | G9 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Προσαρμογή | - Όχι, όχι. |
| Φωτεινή ροή | 480 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | W100 × H60cm |
| Διάσταση συσκευασίας | 65 × 65 × 30 εκατοστά |
| Σχήμα σκιάς | Κούπα |
| Συνολική μορφή | Γύρω |
| Επιλογές λαμπτήρα | 45w/60w/75w/90w |
| OEM & ODM | - Ναι, ναι. |
| Στυλ | Σύγχρονη διακόσμηση |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρή τεχνική δύναμη με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για επιχειρήσεις, συμπεριλαμβανομένης της χονδρικής, λιανικής πώλησης και της ανάπτυξης νέων προϊόντων που απευθύνονται σε πελάτες OEM και ODM.
Φώτισε τον κόσμο σου, Φώτισε το σπίτι μας!
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00566 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $899-999 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τεχνολογία | 110V-240V |
| Πηγή φωτός | LED εξοικονόμησης ενέργειας |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Όχι, όχι. |
| Αριθμός μοντέλου | Γιχαόου-00566 |
| Ονομασία μάρκας | Γιάοου |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Εστιατόριο, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Βάση λαμπτήρα | G9 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Προσαρμογή | - Όχι, όχι. |
| Φωτεινή ροή | 480 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | W100 × H60cm |
| Διάσταση συσκευασίας | 65 × 65 × 30 εκατοστά |
| Σχήμα σκιάς | Κούπα |
| Συνολική μορφή | Γύρω |
| Επιλογές λαμπτήρα | 45w/60w/75w/90w |
| OEM & ODM | - Ναι, ναι. |
| Στυλ | Σύγχρονη διακόσμηση |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Διατηρούμε ισχυρή τεχνική δύναμη με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ), Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ) μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για επιχειρήσεις, συμπεριλαμβανομένης της χονδρικής, λιανικής πώλησης και της ανάπτυξης νέων προϊόντων που απευθύνονται σε πελάτες OEM και ODM.
Φώτισε τον κόσμο σου, Φώτισε το σπίτι μας!