| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00564 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $899-999 |
| Υλικό σώματος | Άλλες συσκευές |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή φωτός | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 720 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | Δ940*H710MM (W129,5*H104cm) |
| Εφαρμογή | Οικιακό |
| Ονομασία του προϊόντος | Δαχτυλόξυλα |
| Χρώμα | Λευκός Πειραμένος |
| Διαθέσιμη τάση | 220-240V, 110-130V |
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-00564 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $899-999 |
| Υλικό σώματος | Άλλες συσκευές |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή φωτός | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 720 lm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | Δ940*H710MM (W129,5*H104cm) |
| Εφαρμογή | Οικιακό |
| Ονομασία του προϊόντος | Δαχτυλόξυλα |
| Χρώμα | Λευκός Πειραμένος |
| Διαθέσιμη τάση | 220-240V, 110-130V |