| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211539 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $98.99-999.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YH-7211539 |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Υπουργείο Εσωτερικών |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Όχι, όχι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211539 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $98.99-999.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | YH-7211539 |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Υπουργείο Εσωτερικών |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Όχι, όχι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |