| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $98.99-999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Διάσταση συσκευασίας | 115 × 115 × 95 εκατοστά |
| Εφαρμογή | Υπουργείο Εσωτερικών |
| Αριθμός μοντέλου | YH-7211550 |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Η Yihao Lighting είναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η ομάδα μας περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού / υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων,Υποστηρίζεται από μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό με αποθήκες logistics και κέντρα μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Αριθμός μοντέλου: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $98.99-999.99 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Διάσταση συσκευασίας | 115 × 115 × 95 εκατοστά |
| Εφαρμογή | Υπουργείο Εσωτερικών |
| Αριθμός μοντέλου | YH-7211550 |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Η Yihao Lighting είναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η ομάδα μας περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού / υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων,Υποστηρίζεται από μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό με αποθήκες logistics και κέντρα μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.