| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $399-499 |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | Άλλα |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Βάρος του προϊόντος | 6.5 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 3000 ώρες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Λογότυπο/Μότρο | Τυποποίηση με λέιζερ |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότηταΔιατηρούμε ισχυρή τεχνική δύναμη με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Dusseldorf, Γερμανία και Pleasanton,Η Εταιρεία μας παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
Φωτίστε τον κόσμο σας, φωτίστε το σπίτι μας!
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $399-499 |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | Άλλα |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Βάρος του προϊόντος | 6.5 κιλά |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 3000 ώρες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Λογότυπο/Μότρο | Τυποποίηση με λέιζερ |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότηταΔιατηρούμε ισχυρή τεχνική δύναμη με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Η εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και κέντρων υπηρεσιών μετά την πώληση στο Dusseldorf, Γερμανία και Pleasanton,Η Εταιρεία μας παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για πελάτες OEM και ODM.Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
Φωτίστε τον κόσμο σας, φωτίστε το σπίτι μας!