| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-328948 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $499.99-899.99 |
Λουξευτικό σχεδιαστή δαχτυλίδι πολυέλαιο Yihao - χειροποίητο παλιό λαβάνι από χαλκό με μεταμοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικό για σαλόνια και εστιατόρια.
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων με σύγχρονες γραμμές παραγωγής και ισχυρές τεχνικές δυνατότητες, απασχολούμε έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα μεταπώλησης στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού., παραγωγή, εφοδιαστική και υπηρεσίες μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-328948 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $499.99-899.99 |
Λουξευτικό σχεδιαστή δαχτυλίδι πολυέλαιο Yihao - χειροποίητο παλιό λαβάνι από χαλκό με μεταμοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικό για σαλόνια και εστιατόρια.
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων με σύγχρονες γραμμές παραγωγής και ισχυρές τεχνικές δυνατότητες, απασχολούμε έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο υπηρεσιών μας περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα μεταπώλησης στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού., παραγωγή, εφοδιαστική και υπηρεσίες μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.