| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $699-799 |
Έλεγκτο πολυεπίπεδο οβάλ μενταγιόν με ρυθμιζόμενο ύψος και κατασκευή από κρυστάλλους K9, σχεδιασμένο για σαλόνια διαμερισμάτων και εμπορικούς χώρους.
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βάρος του προϊόντος | 7 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμα DIY & εξατομικευμένα σχέδια |
| Εποχή ζωής | 1000 ώρες |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο UL, CE |
Ιδανικό για διακόσμηση σπιτιών, φωτισμό ξενοδοχείων, ατμόσφαιρα εστιατορίων και διάφορες λύσεις εμπορικού φωτισμού.
Η YIHAO Lighting είναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $699-799 |
Έλεγκτο πολυεπίπεδο οβάλ μενταγιόν με ρυθμιζόμενο ύψος και κατασκευή από κρυστάλλους K9, σχεδιασμένο για σαλόνια διαμερισμάτων και εμπορικούς χώρους.
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Υλικό σώματος | Κρυστάλλιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βάρος του προϊόντος | 7 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμα DIY & εξατομικευμένα σχέδια |
| Εποχή ζωής | 1000 ώρες |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο UL, CE |
Ιδανικό για διακόσμηση σπιτιών, φωτισμό ξενοδοχείων, ατμόσφαιρα εστιατορίων και διάφορες λύσεις εμπορικού φωτισμού.
Η YIHAO Lighting είναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.