| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-3281804 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €848.40-1,357.44 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλκινο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Τρώει. |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ονομασία του προϊόντος | Το ξενοδοχείο Project Pendant Lamp Chandelier |
| Κλειστή λέξη | Σύγχρονο εσωτερικό φωτισμό |
| Πιστοποίηση | CE UL |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Η τεχνική μας δύναμη περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Διατηρούμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό με κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-3281804 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €848.40-1,357.44 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλκινο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Τρώει. |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Ονομασία του προϊόντος | Το ξενοδοχείο Project Pendant Lamp Chandelier |
| Κλειστή λέξη | Σύγχρονο εσωτερικό φωτισμό |
| Πιστοποίηση | CE UL |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Η τεχνική μας δύναμη περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Διατηρούμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό με κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.