| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1241833 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Διάσταση συσκευασίας | 110 × 110 × 75 cm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Κύρια εφαρμογή | Διακοσμητικό φωτισμό |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Πιστοποίηση | CE UL |
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1241833 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Διάσταση συσκευασίας | 110 × 110 × 75 cm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Κύρια εφαρμογή | Διακοσμητικό φωτισμό |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Πιστοποίηση | CE UL |