| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1191423 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 14 κιλά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο για αυτοσχέδια κατασκευή |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95 lm/W |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Επιλογές χρώματος | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1191423 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 14 κιλά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο για αυτοσχέδια κατασκευή |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95 lm/W |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Επιλογές χρώματος | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα |