| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1111409 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $499-599.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Διάσταση συσκευασίας | Τάγμα |
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-1111409 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $499-599.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Διάσταση συσκευασίας | Τάγμα |