| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-13825630 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $594-669 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ym-13825630 |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μικρό |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Τύπος | Συσκευές εσωτερικού φωτισμού |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-13825630 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $594-669 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Σίδηρο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ym-13825630 |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Γωνία δέσμης | Τάγμα |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 95lm/w |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μικρό |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Τύπος | Συσκευές εσωτερικού φωτισμού |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |