| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $999.99-1,199.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ΥΜ-11301720 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |
| Φωτεινή ροή | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Μέγεθος συσκευασίας | 120 × 120 × 85 cm |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Βασικά υλικά | Κρυστάλλος χαλκού |
| Εφαρμογές | Σπίτι, ξενοδοχείο, βίλα, κορυφαία κλαμπ |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Επιλογές χρώματος | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα |
| Πιστοποιητικά | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού υψηλής ποιότητας.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η έμπειρη ομάδα μηχανικών και σχεδιαστών προϊόντων διασφαλίζει συνεχή καινοτομία και ποιότητα.Υποστηρίζουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες στο εξωτερικό με αποθήκες logistics και κέντρα μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και της υποστήριξης μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM σε όλους τους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | yihao |
| Αριθμός μοντέλου: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $999.99-1,199.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τεχνολογία | 110-260V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | ΥΜ-11301720 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |
| Φωτεινή ροή | 95lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Μέγεθος συσκευασίας | 120 × 120 × 85 cm |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Βασικά υλικά | Κρυστάλλος χαλκού |
| Εφαρμογές | Σπίτι, ξενοδοχείο, βίλα, κορυφαία κλαμπ |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Επιλογές χρώματος | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα |
| Πιστοποιητικά | CE, UL |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού υψηλής ποιότητας.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η έμπειρη ομάδα μηχανικών και σχεδιαστών προϊόντων διασφαλίζει συνεχή καινοτομία και ποιότητα.Υποστηρίζουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες στο εξωτερικό με αποθήκες logistics και κέντρα μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και της υποστήριξης μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM σε όλους τους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.