| Ονομασία μάρκας: | YIHOAWO |
| Αριθμός μοντέλου: | yh3221559 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.98 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Γωνία δέσμης | 180° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | Το 1935 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Ονομασία μάρκας: | YIHOAWO |
| Αριθμός μοντέλου: | yh3221559 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-399.98 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Γωνία δέσμης | 180° |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 90 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | Το 1935 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |