| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-000578 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $489-499 |
Βιντεάκια με κομψή διακόσμηση, ιδανικά για ξενοδοχεία και εξοχικά.
| Θερμοκρασία χρώματος | 4100K (Ανεξάρτητο λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Υλικό σώματος | Χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τεχνολογία | 110-240V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Γωνία δέσμης | 50° |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 8000-10000 lm |
| Εποχή ζωής | 12000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 40 × 40 × 40 εκατοστά |
| Διάσταση συσκευασίας | 50 × 50 × 50 εκατοστά |
Αυτό το σύγχρονο μενταγιόν συνδυάζει το αρχαίο σχεδιασμό ελαφιών με σύγχρονη τεχνολογία LED, δημιουργώντας ένα μοναδικό κομμάτι καλλιτεχνικής διακόσμησης κατάλληλο για ξενοδοχεία, σπίτιακαι εφαρμογές εσωτερικού διακοσμητικού φωτισμού.
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή τεχνική ικανότητα.
Διατηρούμε έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων, και μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ.ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες χονδρικής, λιανικής και OEM / ODM.
| Ονομασία μάρκας: | Yihaowo |
| Αριθμός μοντέλου: | Yihaowo-000578 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $489-499 |
Βιντεάκια με κομψή διακόσμηση, ιδανικά για ξενοδοχεία και εξοχικά.
| Θερμοκρασία χρώματος | 4100K (Ανεξάρτητο λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Άλλα |
| Υλικό σώματος | Χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τεχνολογία | 110-240V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Άλλα |
| Γωνία δέσμης | 50° |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 8000-10000 lm |
| Εποχή ζωής | 12000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 40 × 40 × 40 εκατοστά |
| Διάσταση συσκευασίας | 50 × 50 × 50 εκατοστά |
Αυτό το σύγχρονο μενταγιόν συνδυάζει το αρχαίο σχεδιασμό ελαφιών με σύγχρονη τεχνολογία LED, δημιουργώντας ένα μοναδικό κομμάτι καλλιτεχνικής διακόσμησης κατάλληλο για ξενοδοχεία, σπίτιακαι εφαρμογές εσωτερικού διακοσμητικού φωτισμού.
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.η εταιρεία διαθέτει σύγχρονες γραμμές παραγωγής με ισχυρή τεχνική ικανότητα.
Διατηρούμε έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων, και μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ.ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, της εφοδιαστικής και των υπηρεσιών μετά την πώληση για πελάτες χονδρικής, λιανικής και OEM / ODM.