| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-499 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 3 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μικρό |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Επιλογές χρώματος | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| OEM/ODM | Ναι - Παρέχουμε OEM ODM |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι + ξύλινο πλαίσιο |
| Χρήση | Οικιακό ξενοδοχείο εσωτερικά διακοσμητικά φωτιστικά |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένα σχέδια |
| Πηγή φωτός LED | Φως από γυαλί LED |
| Πιστοποίηση | CE UL |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-499 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 3 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Χρώμα σώματος | Χρυσό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μικρό |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Επιλογές χρώματος | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| OEM/ODM | Ναι - Παρέχουμε OEM ODM |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι + ξύλινο πλαίσιο |
| Χρήση | Οικιακό ξενοδοχείο εσωτερικά διακοσμητικά φωτιστικά |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένα σχέδια |
| Πηγή φωτός LED | Φως από γυαλί LED |
| Πιστοποίηση | CE UL |