| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11251640 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199.99-299.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανική |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Λευκή Απόδοση | 110 lm/W |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 5 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-11251640 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199.99-299.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανική |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Λευκή Απόδοση | 110 lm/W |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 5 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |