| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3131610 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανική |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Βασικό υλικό | Χάλυβα |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης μας περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ,που μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού για πελάτες OEM και ODMΥπηρετούμε πελάτες χονδρικής, λιανικής και μηχανικής με σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υπηρεσίες μετά την πώληση.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3131610 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανική |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Βασικό υλικό | Χάλυβα |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επαγγελματική επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης μας περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντισελντόρφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ,που μας επιτρέπουν να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις ενός σταθμού για πελάτες OEM και ODMΥπηρετούμε πελάτες χονδρικής, λιανικής και μηχανικής με σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υπηρεσίες μετά την πώληση.