| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3181541 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥620.63-2,068.92 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Λάιτοουτ AutoCAD |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Δωμάτιο |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Στυλ | Διακοσμητικό από παλιά |
| Κύρια εφαρμογή | Κοιμόδωμα, καθιστικό, σπίτι, ξενοδοχείο κλπ. |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3181541 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥620.63-2,068.92 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Λάιτοουτ AutoCAD |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Δωμάτιο |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Στυλ | Διακοσμητικό από παλιά |
| Κύρια εφαρμογή | Κοιμόδωμα, καθιστικό, σπίτι, ξενοδοχείο κλπ. |